#1 16-07-2007 21:18:22

warlock

Użytkownik

Zarejestrowany: 16-07-2007

International Relations

K, generalnie bardziej chodzi mi o ogólne informacje niż o sam kierunek studiów ;).  Napiszę w punktach, będzie czytelniej. Przepraszam za 'oschłą' formę, ale nie chcę się rozpisywać ;).

1. Jak wygląda sprawa z 'wfem'? Zapisujemy się na sekcje? Interesowałby mnie tenis/siatkówka, nie wiem tylko czy na campusie są korty.
2. Co z żarciem? Z tego co czytałem jedynie kilka akademików posiada stołówkę. Rozumiem że można wykupić obiady w innym budynku niż nasz?
3. Jak wygląda faktyczny rozkład zajęć? Ile jest godzin wykładów, ile zajęć ćwiczeniowych?
4. Co z poruszaniem się po miasteczku? Funkcjonuje tu komunikacja miejska? O samochodzie nie marzę, w grę wchodzi rower (kupiony na miejscu).
5. Z którego lotniska w Polsce polecieć i gdzie wylądować? Domyślam się że nie ma bezpośredniego połączenia i konieczny będzie dojazd pociągiem. Przeraża mnie tylko scena: 'wysiadam z pociągu, spoko, i co dalej' :)? Gdzie  trzeba iść? Dobrze by było, gdyby ktoś był tak miły i mógł wyjść po przyjezdnych ;).

Pytań mam o wiele więcej, nie wiem tylko jak z aktywnością na forum ;). Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl