#1 20-06-2008 19:22:22

Aquell

Użytkownik

Zarejestrowany: 20-06-2008

To ja już sam nie wiem.

Jestem po maturze, planuje studia, i oferta głoszona przez tę Panią Bożenę zainteresowała mnie bardzo, właściwie zaczarowała całkowicie, a o tej stronce dowiedziałem się przed momentem, i muszę szczerze powiedzieć, że słowo zaskoczenie jest za słabym słowem żeby opisać wrażenie jakie wywarły na mnie wasze opisy! Proszę bardzo tych, którzy przebywają w Aber obecnie, lub przebywali, aby coś więcej mi powiedzieli o tym uniwerku, o pracy itp...  Opłaca się w ogóle składać papiery tam?
jak to jest z tą pracą? serio wszystko na szczęściu polega? a co z tymi stypendiami? na jakiej zasadzie są rozdzielane i czy rzeczywiście jest ich tyle i są tak łatwo dostępne?  łatwo znaleźć mieszkanie tam? Proszę o pilną odpowiedź, pozdrawiam.

Offline

 

#2 08-07-2008 22:49:50

jamaica

Użytkownik

Zarejestrowany: 07-07-2008

Re: To ja już sam nie wiem.

Również jestem tegoroczną maturzystką. I nadal nie jestem pewna co do studiowania w Aber... Wysłałam wszystkie dokumenty i wszystko jest ok,bo okazało się, że mnie przyjęli i muszę im dać odpowiedź do 30 lipca,czy chcę tam studiować... Też prosiłabym o szczegółowe opisanie panujących tam warunków, najlepiej kogoś,kto tam studiuje/studiował.Pozdr.

Offline

 

#3 10-07-2008 13:44:02

radosny

Użytkownik

Zarejestrowany: 06-11-2007

Re: To ja już sam nie wiem.

ja przyjechalem tu miesiac temu i jestem pewien ze chce tu studiowac.
bylem na dniu otwartym, zwiedzilem kampus, gadalem z dziesiatkami studentow z polski i zagranicy o tym uniwerku i nawet nie skladam papierow w polsce.
studia tutaj to calkiem co innego niz w Polsce, wiekszosc ludzi je bardzo poleca choc zdazaja sie i tacy co narzekaja na to ze tu przyjechali ( chyba nie spotkalem nikogo kto narzeka na same studia ale na to ze nie ma pracy-glowne utrapienie wielu, ze mala miejscowosc, ze szybko im sie tu znudzilo)

fakt, zeby tu studiowac albo trzeba miec wielkie szczescie i zlapac prace albo duzo pieniedzy. prace ze studiami da sie pogodzic (znam osobe ktorea pracuje 5 dni w tygodniu i jednoczesnie studiuje ;) )
wykladowcy wydali mi sie bardzo mili, uniwerek dobrze wyposazony, do tego mozliwosc stypendium, znizka na akademik, sliczna okolica.

wasz wybor ;)

Offline

 

#4 22-07-2008 19:20:51

daniel

Użytkownik

Zarejestrowany: 22-07-2008

Re: To ja już sam nie wiem.

Hejki!

Studia są superzaste!!!!!! Polecam, polecam i polecam !!!!! Ja zaczynam 2 rok.

Miejscowość jest great, piękne tereny. Masa wspaniałych ludzi z całego świata! Tanio!!!

Praca wcale nie jest utrapieniem tylko obiektem marudzenia Polaków, bo każdy ją ma, tylko trzeba przecież na jakiś temat ponarzekać, bo taką już mamy naturę. Nie znam Polaka, który nie znalazłby sobie pracy, wśród moich znajomych też wszyscy mają. Jeśli to sprawa szczęśliwego przypadku to Abery jest oazą szczęśliwych przypadków. :)

Greetings z wakacyjnego ' tour de Pologne" !!!!

byee-byee

Offline

 

#5 23-07-2008 21:40:11

beatka082

Użytkownik

Zarejestrowany: 23-07-2008

Re: To ja już sam nie wiem.

witam wszystkich!!heh mnie rowniez interesuja studia w anglii tylko wiekszosc uczzelnie wymaga specjalnego certyfikatu z j.angielskiego i matury na poziomie rozszerzonym..:/a ja niestetyt mimo ze ucze sue juz 6 lat to mam spore problemy w komunikacji i porozumiewaniu sie w tym jezyku;/i chcialam sie spytac czy w ogole mam jakies szanse z matura podstawowa na przyjecie sie na jakas uczelnie w anglii?wlasnie ide do 3 liceum al ejuz teraz chce sie dowiedziec co i jak...:)aha!!moze zna ktos jeszcze jakies ciekwsze uczelnie niz taa???prosze pomozcie mi:)

Offline

 

#6 07-09-2008 22:52:50

emka

Użytkownik

4102821
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 07-09-2008
WWW

Re: To ja już sam nie wiem.

ja też zaczynam 3 lic i chcę iść do Aber...z tego co mi wiadomo najważniejsza jest matura z angola na poziomie rozszerzonym, min 70%. ale moge się oczywiście mylić.

z drugiej strony, patrząc realistycznie jak można studiować w Wielkiej Brytanii nie znając angielskiego : \ ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl