#1 29-07-2007 13:38:01

katjia

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-07-2007

Pierwszy tydzień

jadę teraz do aber na pierwszy rok i chciałabym zapytać, jak ważny jest tam pierwszy tydzień - ten ostatni tydzień września, na który teoretycznie trzeba już przyjechać - bo domyślam się, że to tylko pierwszy rok tak ma, a reszta zaczyna w październiku (?). nie bardzo mi to pasuje i wolałabym zjawić się tam na początku października, ale pisałam w tej sprawie do różnych osób z uniwersytetu i wszyscy piszą, że ten tydzień jest bardzo ważny, zwłaszcza ze względów organizacyjnych i zwłaszcza, jeśli się jest ma podwójny kierunek (joint honours). będę bardzo wdzięczna osobom, które mogłyby mi napisać, czy to nie jest przypadkiem trochę ściema i czy naprawdę TRZEBA tam być już we wrześniu. Z góry dzięki

Offline

 

#2 03-09-2007 01:06:20

Magic

Administrator

Skąd: Aberystwyth
Zarejestrowany: 29-03-2007
WWW

Re: Pierwszy tydzień

Podczas pierwszego dnia rozmawiasz z wykładowcami, którzy pomagają wybrać przedmioty na Twój kierunek. Jest naprawdę sporo stania w kolejkach i pracy papierkowej, ale wszyscy są mili i chętnie Ci pomogą :)

Ogólnie to pierwszy dzień to rejestracja przedmiotów i podpisanie cyrografu z uniwerkiem :)
Reszta tygodnia to zwykle spotkania ze studentami, darmowe jedzenie i picie :D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl