#1 16-02-2008 02:19:32

Mark A Strong

Użytkownik

Skąd: Aberystwyth
Zarejestrowany: 16-02-2008

Miej głos w Aberystwyth

Witam
Jestem Waszym przedstawicielem w Urzędzie Miejskim Aberystwyth i kandyduję w wyborach do lokalnego samorządu , które odbędą się 1 Maja. Jest to pozycja radnego (Town Councillor).
Pełnię swoją funkcję od 4 lat i w tym roku również biore udział w wyborach w okręgu północnym (north ward) który obejmuje obszar od Queen's Road aż po Uniwersytet, Promenadę, The Bay i Alexandra's Hall. Tym razem będę również kandydował do Urzędu Wojewódzkiego (County Ceredigion). Jest to centralna część miasta.

Chcę zapewnić wszystkim, niezależnie od narodowości równe prawa, informacje i udogodnienia.
Innymi słowy, służę informacją w każdej dziedzinie , od wypełniania podań, po prawa pracowników i mieszkańców. A także informację o świadczeniach dodatkowych, które wszystkim się należą.

Jestem członkiem partii "Plaid Cymru" www.plaidcymru.org . Jest to partia, która była założona w latach dwudziestych i posiada długą znamienną przeszłość walki z faszyzmem i militaryzmem.
W Aberystwyth partia przyczyniła się do powstania takich akcji jak recycling, budowa ścieżek rowerowych. Zajmujemy się również ochroną środowiska i równouprawnieniem dla wszystkich rezydentów.

Mam 33 lata , jestem żonaty. Moja żona Johanna pochodzi z północnych Niemiec.
Spędziłem ponad rok w Finlandii i wiem jak to jest nie być do końca świadomym swoich możliwości i praw w obcym kraju. Jeżeli zostanę wybrany , zamierzam polepszyć transport publiczny, zwiększyć recycling, ułatwić młodym ludziom zdobycie mieszkań na ich kieszeń i upewnić się, że Urząd Miasta redaguje informacje w językach używanych przez lokalne mniejszości narodowe.

Dziękuję za wsparcie. Jeżeli macie pytania lub sugestie proszę o kontakt : markastrong2@yahoo.co.uk

Ostatnio edytowany przez Mark A Strong (16-02-2008 02:34:57)


Twój głos w Aberystwyth

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl