#1 04-04-2009 02:33:03

carlos-r

Użytkownik

Zarejestrowany: 04-04-2009

Pozdrowienia dla studiujących w Aber :D

Witam!
Jakieś dwa i pol roku temu jadąc do pracy w miejscowości New Quay, którą pewnie ktoś z tu obecnych przynajmniej kojarzy, dowiedziałem się, że zdałem maturę z dość dobrymi wynikami:) Wtedy mocno zastanawiałem się nad pozostaniem w UK i rozpoczęciem właśnie studiów w Aberystwyth. Co prawda, koniec końców wróciłem do Polski i rozpocząłem studia na Akademii Morskiej w Gdyni, ale szczerze to naprawdę często wracam myślami do tych czasów i naprawdę fantastycznych miejsc:)
Dzisiaj czytając artykuł o efekcie pracy studentów Waszej uczelni (http://www.sfora.pl/Ten-robot-dokonuje- … udzi-a4855) po raz kolejny trochę zatęskniłem, żeby zobaczyć te magiczne widoki zatoki Cardigan:) Szczerze to rozumiem Wasze niejednokrotne znużenie życiem w UK, bo i ono potrafi dać w kość, ale jednocześnie chciałbym nieraz zobaczyć na żywo to wszystko co widziałem. Mam plan jeszcze odwiedzić New Quay (co Wam z kolei również gorąco polecam, bo miejscowość jest świetna podczas sezonu letniego:), Aberaeron i Aberystwyth, bo naprawdę kojarzą mi się z najfajniejszymi chwilami w moim życiu:D Trzymajcie sie tam ciepło nawet jak mocno wieje i pogoda zmienia się z chwili na chwile:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plświnki morskie rasy skinny wczasy w Wisełce